Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o.

Specialisté v oblasti účetnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11457880755 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Místo výkou práce:

V případě zájmu kontaktujte firmu na email do 7.10.2016

Požadavky: ÚSO ekonomického zaměření, znalost prostředí internetového prodeje, aktivní znalost AJ, ŘP "B", MS Office, Znalost účetního programu HELIOS Orange výhodou
Náplň práce:
Zajišťování fakturace a likvidace (zpracování) faktur.
Zajišťování dat pro automatizované zpracování faktur.
Pořizování a expedice faktur odběratelům.
Zpracování objednávek z B2B
Vystavování příjemek, výdejek na dodané a prodávané zboží
Vedení příslušné evidence.
Kontrola správnosti faktur.
Komunikace s OEM zákazníky, kontrola dodacích termínů
Spolupráce při provádění fyzické i dokladové inventarizace v souladu s interními předpisy účetní jednotky.
Statistika
Rozbory zásob
Celní deklarace- zástup
Zápisy z porad vedení firmy - zástup
Zastupování druhé fakturantky OEM
Spolupráce při inventarizaci majetku a závazků.
praxe: min. 1 rok

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha