Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Catia konstruktér s NJ

referenční číslo: 9301 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste strojní konstruktér, který se na komunikativní úrovni dokáže domluvit v německém jazyce, a rádi byste pracovali pod záštitou jednoho z nejvýraznějších mezinárodních koncernů působících v ČR, který může mimo svoji pověst nabídnout i široké portfolio zaměstnaneckých benefitů?

Preferujete bohaté technologické zázemí firmy, kde se o metodikách Lean Production a čistém pracovní prostředí nejen mluví, ale také zde úspěšně funguje, a kde máte prostor dostat se k nejmodernějším technologiím?

V tom případě nám zašlete Váš strukturovaný životopis a staňte se novým konstruktérem ve významné mezinárodní firmě.

CATIA KONSTRUKTÉR s NJ (25.000 - 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce v konstrukčním softwaru CATIA
  • Týmová spolupráce nad řešeními konstrukčních problémů či inovací a vývoje
  • Konstrukční návrhy produktových dílů (materiálově kovy i plasty)
  • Komunikace v jazyce českém, ale i v NJ ohledně specifikace konstrukčních řešení, reporting
  • Zpracování technické dokumentace dle interních norem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oblasti strojírenství (možnost pro seniorní konstruktéry i pro absolventy!)
  • Minimálně mírně pokročilá znalost NJ
  • Znalost práce v konstrukčních programech AutoCAD, Inventor, Solidworks, Catia aj.
  • Ochotu učit se a rozvíjet se v oboru, samostatnost
  • Zaměstnaneckou stabilitu a loajálnost

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení ve významné evropské firmě
  • Možnost využití NJ a cestování do zahraničí
  • Prostor pro osobní rozvoj a profesní růst
  • Poukázky na sport, zdraví, kulturu a při významných životních situacích a jubileích (svatba, narození dítěte, dárcovství krve, pracovní výročí)
  • 5 týdnů dovolené a pracovní volno při delších služebních cestách
  • Lokalita pracoviště je v okrese Olomouc

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika, Slovensko

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha