Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Onii Systems s.r.o.

Specialisté v oblasti strategie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11239810787 | aktuálnost: 11. 8. 2016

místo výkonu práce: Dómská č.p. 149/3, Litoměřice. O společnosti
Už 6 let se zabýváme internetovým maloobchodním prodejem ve střední Evropě. V současné době provozujeme obchody v České republice, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku. Střednědobým cílem je stabilní růst a posílení naší pozice v rámci střední Evropy. Nabízíme Vám práci v příjemném a přátelském kolektivu. Umíme ocenit osobní přístup k práci, nasazení, zkušenosti a schopnosti. Jako člen týmu budete mít možnost realizovat svoje nápady a posouvat sebe i společnost dopředu.
Náplň práce
" Analýza a spolupráce při optimalizaci katalogu a produktové skladby
" Spolupráce na tvorbě a exekuci marketingové strategie
" Analýzy trhů a zákazníků
Požadavky
" VŠ vzdělání technického, nebo ekonomického zaměření
" Analytické myšlení
" Znalost webových analytických nástrojů
" Znalost MS-Excel
" Znalost relačních databázi
" Angličtina minimálně na úrovni B2
Výhodou
" Praxe na obdobné pozici
" Znalost problematiky internetového prodeje (ideálně v oblasti módy)
" Znalost Google Analytics
Nabízíme
Tým online marketing profesionálů, kteří se rádi podělí o své know-how.
Možnost ovlivňovat směr a vývoj marketingových aktivit vlastními nápady. 15 % pracovní doby Vám necháme na osobní rozvoj a profesní vzdělávání.
flexibilní pracovní doba, stolní fotbálek, 15% časový fond na Kaizen, příjemný kolektiv.
Způsob prvního kontaktování zaměstnvatele: e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha