Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

NELASOFT Technologies, s.r.o.

Programátoři počítačových aplikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11572490717 | aktuálnost: 6. 1. 2017

VŠ/SŚ vzdělání technického směru (ideálně VŠ v oboru IT) / rok praxe na obdobné pozici
Do týmu hledáme kolegu/vývojáře, který bude mít na starosti rozvoj a úpravy webového CMS, který je postaven na technologii Java. Podmínkou je proaktivita, smysl pro pečlivost, zájem o nové trendy ve světě internetu a vývoje webových aplikací a vlastní invence, která je podpořena schopností obhájit své názory, vývoj, úprava a implementace systému OpenCMS, testování, vývojářská dokumentace, účast na analýze systému, návrhy technických řešení a rozvoje systému, spolupráce s ostatními členy týmu (projektový manažer, kodér...)
dobrá (alespoň školní) znalost následujících technologií: Java (Java EE, JSP...), SQL databáze (především MySQL), X/HTML, XML, XSD, SVN (nebo CVS/GIT), standardní nástroje jako VPN, Remote Desktop, SSH (SCP), Windows XP, 7 ..., chuť učit se nové věci, přehled o novinkách ve světě vývoje webových aplikací, analytické myšlení, pečlivost a systematičnost, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, samostatnost, anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (alespoň písemná forma), práce na plný nebo částečný úvazek, pro studenty s možností přechodu na plný úvazek po dokončení studia, bonusem je znalost některé z následujících technologií nebo nástrojů: Linux, Tomcat, Apache, JavaScript (jQuery), CSS, Request Tracker (nebo Bugzilla/Mantis), zkušenost s kódováním webů, další programovací jazyk...
v současné době zřizujeme kanceláře v Táboře, možnost práce HOMEOFFICE

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

NELASOFT Technologies, s.r.o., Ondřej Šonka, ondrej.sonka@nelasoft.cz, +420 603 550 487

Odpovědět na inzerát