Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

CAD/CAM specialista

referenční číslo: 8301 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Chcete se z výroby jako CNC programátor posunout do kanceláře přímo k řešení technologie v CAD/CAM prostředí či máte přímo v tomto zkušenost a hledáte změnu?

Pak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis na pozici:

CAD/CAM SPECIALISTA

Náplň práce

  • Tvorba CNC programů pro obráběné díly s pomocí CAD/CAM systému
  • Komplexní technologická příprava dílů určených pro obrábění na CNC strojích
  • Ověřování na počítačových simulacích a tvorba případné optimalizace

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru
  • Znalost CNC programování v Heidenhain, Fanuc, Sinumerik aj.
  • Minimálně základní znalost CAM prostředí Edgecam
  • Schopnost orientace v cizojazyčné výkresové dokumentaci výhodou

Nabízíme:

  • Příspěvky na zajištění na důchod
  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelnou zdravotní péči o zaměstnance
  • Odměnu při životních a pracovních výročích
  • Pořádání firemních akcí pro zaměstnance
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha