Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledají se nákupčí

referenční číslo: 12534 | aktuálnost: 20. 11. 2016

Máte zkušenosti v oblasti nákupu a rádi byste se v této oblasti dále rozvíjeli? Hledáte nové výzvy? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

V současné době obsazujeme různé pozice v oblasti nákupu. Pokud budou Vaše znalosti a dovednosti odpovídat požadavkům některého z našich klientů, zavoláme Vám zpět

Náplň práce

  • nákup zboží, materiálu či služeb
  • jednání s dodavateli a jejich hodnocení
  • reportování
  • plnění další úkolů odvíjející se od konkrétní pozice

Požadujeme:

  • praktické zkušenosti v oblasti nákupu
  • dobré komunikační schopnosti
  • zaslání strukturovaného životopisu ve formátu WORD s uvedením lokality, kde chcete pracovat

Nabízíme:

  • novou kariérní příležitost
  • šanci na kariérní růst či finanční polepšení
  • možnost najít si práci blíže bydlišti
  • uplatnění nabytých znalostí a dovedností
  • pracovní benefity dle konkrétní pozice

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha