Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Koordinátor projektů – berlín

referenční číslo: 12566 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Vysokoškoláci, mám pro Vás jedinečnou příležitost práce v Německu Mluvíš plynule německy, ničeho se nezalekneš a chceš bydlet v hlavním městě Německa? Nic víc nepotřebuješ, protože všechno ostatní tě naučí

Zaujala tě tato nabídka? Pokud ano, tak mi pošli svůj životopis.

Společnost zabývající se projekty v oblasti automotive, hledá kandidáta, který bude pracovat jako:

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ – BERLÍN

Náplň práce

  • Přípravná, organizační a realizační činnost workshopů z oblasti managementu rizik
  • Analyzování výsledků
  • Tvorba dokumentace
  • Provádění rozborů a odhalování případných rizik
  • Reportování ohledně zjištěných výsledků vedení společnosti
  • Podpora managementu v oblasti řízení rizik

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • NJ na komunikativní úrovni
  • Výhodou je orientace v metodách řízení kvality
  • Komunikativnost, spolehlivost, silnou osobnost
  • Nadšení pro vývojové aktivity v automotive

Nabízíme:

  • Nestereotypní práci v Berlíně
  • Bydlení zajištěné společností
  • Příspěvky na stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • 1 týden dovolené navíc
  • Lákavé a motivující finanční ohodnocení
  • Možnost profesního postupu
  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • A další benefity
  • Místo výkonu práce: Německo-Berlín

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha