Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PROLEMAX s.r.o.

Montážní dělníci ostatních výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11164940755 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Způsob kontaktování zaměstnavatele: zaslat životopis na email: michaela.matejickova@prolemax.cz, tel.: 725 809 042

Ucházet o zaměstnání se mohou pracovníci z celé ČR, zaměstnavatel poskytuje příspěvek na ubytování či dopravu.

Popis:
Společnost Prolemax s.r.o. působící ve sféře realizace dětských hřišť, dodávky herních prvků a bezpečnostních dopadových ploch, hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici "výroba a kompletace prvků pro sportovní a dětská hřiště".

Náplň práce: výroba a kompletace prvků pro sportovní a dětská hřiště:

Požadujeme:
- technickou zdatnost, čtení výkresů
- manuální zručnost, schopnost programování a práce s CNC strojem
- minimálně vyučení v jakémkoliv technickém oboru
- zkušenosti - praxe ve výrobě a stavebnictví výhodou
- čistý trestní rejstřík
- řidičské oprávnění skupiny B a C výhodou
- časovou flexibilitu
- samostatnost při plnění zadaných úkolů, důslednost a odpovědnost

Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
- možnost příspěvku na ubytování
- možnost příspěvku na dopravu
- stravenky
Místo výkonu práce: Skladová 6, 326 00, Plzeň
Mzda: 23 000 - 26 000,- Kč

Kontaktní osoba:
michaela.matejickova@prolemax.cz, tel.: 725 809 042

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 23 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

PROLEMAX s.r.o., Mgr. Michaela Matějíčková, michaela.matejickova@prolemax.cz, +420 725 809 042