Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mondi Štětí a.s.

Operátoři velínů pro chemickou výrobu (kromě zpracování ropy a zemního plynu)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11272830751 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Požadujeme:

  • SOŠ/SOU vzdělání technického směru (chemické, papírenské výhodou)
  • praxe ve výrobě výhodou
  • ochota práce ve směnném provoze
  • technické myšlení, flexibilita
  • aktivní přístup k práci, ochota učit se
  • uživatelská znalost PC
  • anglický jazyk výhodou

Náplň práce:

  • pochůzková činnost v provozu
  • odběry a analýza vzorků
  • zodpovědnost za řízení kvality
  • zodpovědnost za nastavení potrubních tras
  • řízení procesu prostřednictvím řídicího systém
  • příprava chemikálií
  • řešení nestandardních situací
  • spolupráce při najíždění a odstavení provozu
  • kontrola kvality apod.

Nabízíme:

  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • místo pracoviště - Štětí

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Mondi Štětí a.s., Jitka Rubešová, jitka.rubesova@mondigroup.com, +420 416 802 920