Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

NWT a.s.

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10879640766 | aktuálnost: 28. 11. 2016

Pracoviště Zlín
- Vyvíjíme SW aplikace pro podporu interních nákupních procesů organizací, které zajišťují soulad s národní a evropskou legislativou. Měříme online výkonové hodnoty a další technické parametry v elektrárnách na obnovitelné zdroje, jsme certifikovaný dodavatel SW aplikací farmaceutického průmyslu. Pracujeme v týmech orientovaných na jednotlivé produkty a řešené projekty, v novém, moderním prostředí nově zrekonstruovaného sídla ve Zlíně. Podporujeme inovativní způsoby přístupu k řešení úkolů, při současném dodržení zásad týmové práce a motivace závislé na reálných pracovních výkonech.
- Požadavky: Znalost programování v prostředí Visual Studio, Požadujeme znalost HTML, CSS, Javascript, C#, Znalost jazyka SQL, Výhodou znalost prostředí Microsoft SQL, ORACLE, Komunikativnost a ochota pracovat v týmu, Samostatnost a spolehlivost, Zájem o informační technologie, Časová flexibilita
- Nabízíme: Hlavní pracovní poměr, Práci v mladém kolektivu, Práce na zajímavém projektu, který je svou povahou ojedinělý v České republice, Profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti, Školení a rozvoj znalostí programování, Práci s moderními technologiemi, Firemní benefity
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: michal.hosek@nwt.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

NWT a.s., Ing. Michal Hošek, michal.hosek@nwt.cz, +420 603 518 009

Odpovědět na inzerát