Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Analytik DAT

referenční číslo: 12916 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Máte zkušenosti s analyzováním dat a data miningem? Chcete pracovat pro známou českou společnost a podílet se na inovativních projektech? Pokud ano, a domluvíte se navíc i anglicky, tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis ještě dnes

Náplň práce

  • Analýza a vyhodnocování dat
  • Identifikace nových možností na trhu
  • Spolupráce s developery a managementem
  • Reporting a spolupráce na návrhu nových produktů

Požadujeme:

  • Zkušenost s datovou analýzou
  • Zkušenost s data mining
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Analytické schopnosti a prozákaznický přístup

Nabízíme:

  • Možnost občasného home-office
  • Systém kafetérie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní školka
  • 13. plat
  • Dotované obědy
  • Vzdělávací kurzy atd.
  • Lokalita: Slaný

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha