Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Účetní / OBE

referenční číslo: 36220 | aktuálnost: 23. 10. 2016

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- zpracovávání vydaných faktur, účtování faktur přijatých
- účtování banky, pokladny, interních dokladů
- příprava podkladů pro DPH
- vedení majetkové evidence
- pomoc při přípravě podkladů pro auditory a účetní uzávěrky

Osobnostní předpoklady a dovednosti
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou, dobrý písemný a mluvený projev
- zkušenosti se zpracováváním účetnictví
- uživatelskou znalost MS Office (znalost účetního systému AltusVario výhodou, nikoli podmínkou)
- dobré organizační schopnosti, loajalitu, pečlivost a spolehlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- pružnou pracovní dobu
- stravenky

Místo práce: Praha 10

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha