Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ELTEP s.r.o.

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10946660782 | aktuálnost: 7. 12. 2016

Místo výkonu práce: Nerudova 1034, Chrudim IV
Náplň: tvorba a příprava elektro schémat
Požadujeme: SŠ/VŠ i pro absolventy, zaměření technického a elektro směru, výhodou elektro zaměření na automatizační techniku, znalost EPLAN Electric-základy. AJ/NJ - výhodou
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, mladý kolektiv, stabilní zázemí firmy a zaměstnanecké výhody.
První kontakt učiňte na výše telefonním čísle či přímo na provozovně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ELTEP s.r.o., Štěpánka Stryková, s.strykova@eltep.cz, +420 777 910 572