Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik tvorby pracovišť

referenční číslo: 12790 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Jste přemýšlivý a kreativní typ, který se chce zabývat tvorbou layoutů a úpravou pracoviště, aby bylo lidem umožněno vykonávat práci co nejefektivněji?

Pokud máte odborné znalosti z oblasti ergonomie a umíte pracovat s konstrukčními programy, reagujte zasláním životopisu na nabídku práce:

TECHNIK TVORBY PRACOVIŠŤ

Náplň práce

  • Analýza provozních a funkčních potřeb pracovníků u výrobních linek a zařízení
  • Navrhování detailních dispozičních řešení
  • Zpracování návrhů úprav s využitím znalostí zásad ergonomie
  • Zohledňování technologií v provozu – osvětlení, akustika, technické zařízení budov atd.
  • Zpracování výrobní dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v navrhování řešení pro optimální výkon pracovníků ve výrobě s ohledem na uzpůsobení jejich pracoviště
  • Znalosti z oblasti fyziologie a psychologie práce, antropometrie, biomechaniky, hygieny práce, průmyslového inženýrství
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Stabilitu zavedené firmy s tradicí
  • Zahájení kariéry v mezinárodní společnosti
  • Systém dalšího vzdělávání v rámci společnosti
  • Fixní mzdu s bonusy
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: okres Olomouc

Mzda: 27 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha