Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KIEKERT-CS, s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11422260706 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Místo výkonu práce Přelouč.
Pracovní náplň:
řízení a organizace oddělení Controllingu
pravidelné reporty, analýzy a plánování
ad-hoc reporty a analýzy
komunikace s mateřskou společností a dalšími společnostmi Kiekert Group
podíl na dalším rozvoji controllingu společnosti

Požadujeme:
VŠ ekonomického zaměření
praxe min. 5 let na obdobné pozici
AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
PC: MS Office - nadstandardní znalost MS Excelu podmínkou; SAP výhodou
zkušenosti s reporty, analýzami, plánováním, rozpočty, forecasty
analytické myšlení, flexibilita, orientace na výsledek, komunikační dovednosti
samostatnost a rozhodnost při plnění úkolů
přesnost a spolehlivost

Nabízíme:
perspektivní práce ve firmě se zahraniční účastí
příjemné prostředí, moderně vybavené pracoviště
možnost odborného růstu
zajímavé finanční ohodnocení
lákavé firemní benefity, závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
nástup možný ihned

Zasláním životopisu společnosti Kiekert- CS, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování svých osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha