Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

HR specialista

referenční číslo: 36282 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, mezinárodní technologický koncern, který vyvíjí a vyrábí speciální materiály, komponenty a systémy ke zlepšování životních a pracovních podmínek, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

HR specialista

Náplň práce:
-zodpovědnost za HR agendu výrobní jednotky (náborové aktivity, onboarding proces, vzdělávací aktivity, konzultační podpora pro mistry a předáky)
-spolupráce s agenturami práce
-samostatné řešení zadaných personálních projektů
-koordinace HR procesů dané výrobní jednotky
-spolupráce se zahraničními kolegy na HR pozicích

Požadujeme:
-SŠ
-znalost AJ na velmi dobré úrovni
-praktická znalost pracovního práva
-velmi dobrá znalost MS – Office, znalost SAP výhodou
-ŘP sk.B
-organizační a výborné komunikační schopnosti, koncepční myšlení, týmový přístup
-zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
-zajímavou práci v perspektivní rostoucí zahraniční firmě
-příležitost profesního odborného růstu
-odpovídající finanční ohodnocení a odměňování dle pracovních výsledků
-motivující zaměstnanecké benefity (bonusy/prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, závodní stravování, poukázky Flexi Pass, firemní akce)

Termín nástupu: dohodou
Místo pracoviště: Valašské Meziříčí

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera12@karierasro.cz, uvádějte značku 9300/HR/SUS

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail