Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CHRIŠTOF, spol. s r.o.

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11494400770 | aktuálnost: 1. 12. 2016

místo výkonu práce: Radouňská 681, Štětí.
Vzdělání eletrotechnického směru, praxe v oboru na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 5 let výhodou, vyhl.50/78 Sb. § 6 podmínkou, svářecí průkaz výhodou, zkušenosti se samostatnými opravami výrobních zařízení, znalost mechaniky, pneumatiky, hydrauliky a senzoriky výhodou, orientace v elektrotechnické dokumentaci - čtení elektroschémat, znalost MS Office, ŘP sk. B, požadujeme velmi zodpovědný a loajální přístup, časovou flexibilitu, ochotu pracovat ve 2-směnném provozu (ranní/noční), případně ve flexibilní pracovní době, schopnost samostatné práce pod tlakem, spolehlivost, ochotu pracovat ve 2-3směnném provozu, případně ve flexibilní pracovní době, schopnost samostatné práce, konstruktivní myšlení, spolehlivost. Finanční ohodnocení 85 Kč/hod + motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností.
Náplň práce: údržba moderních výrobních prádelenských strojů, identifikace - vyhledávání a zodpovědnost za odstranění případných poruch elektronických řídících a kontrolních systémů strojů a zařízení, provádění preventivních prohlídek v rámci preventivní údržby, vytipování potřebných náhradních dílů, zapisování oprav do informačního systému a interní dokumentace. Nabízíme odpovídající a motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, práci v prosperující společnosti s moderními technologiemi v dostupné lokalitě Štětí a v příjemném pracovním prostředí. Zvláštní prémie, jízdní výhody, dovolená navíc, stravenky. Nástup ihned. Životopisy zasílejte na níže uvedený e-mail, nebo nás kontaktujte na adrese Radouňská 681, Štětí 411 08.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 146 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

CHRIŠTOF, spol. s r.o., Michal Hamšík, hamsik@christof.cz, +420 733 782 111