Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

C/C++ specialista

referenční číslo: 8975 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Máte blízko s softwaru i hardwaru? Umíte programovat v C nebo C++. v prostředí Linuxu nebo Windowsu jste jako doma? Nebojíte se říci pár vět anglicky?

Pošlete nám Váš životopis

Přední příčky trhu v oblasti vestavných počítačových systému patří společnosti, která právě hledá posilu do týmu na pozici:

C/C++ SPECIALISTA

Náplň práce

  • práce s operačnímy systémy Linux a Windows
  • uživatelské úpravy BIOSu
  • implementace automatizovaných testů
  • programování v C/C++
  • různá zaměření podle vlastních preferencí a dosavadních zkušeností

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost programování v C/C++
  • znalost operačních systému na administrátorské úrovni
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • týmového ducha a přátelskou povahu
  • analytické myšlení a pečlivost

Nabízíme:

  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Neoficiální akce
  • Možnost flexibilního úvazku
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Příjemná firemní kultura a žádný dress code
  • Flexibilní pracovní doba a volný pracovní režim
  • Měsíční body s možností vybrání vlastního benefitu ve firemním intranetu

Místo výkonu práce: PLZEŇ

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha