Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11217170793 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Místo výkonu práce: Toužimská č.p. 771, Letňany, 199 00 Praha 9

Advanced Technology Group (ATG s.r.o.) je technologicky vyspělá, česká firma působící více než 20 let v oboru defektoskopie. Jedním z hl. produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení. Dále poskytujeme školení odborného personálu, NDT služby a průmyslové inspekce.
Díky komplexnosti portfolia nabízí ATG kompletní řešení v oboru a řadí se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.
Více informací naleznete na www.atg.cz

PRACOVNÍ NÁPLŇ
- Spoluúčast na návrhu technického řešení zařízení s charakterem zákaznického řešení
- Zpracování návrhu zařízení v systému Solidworks
- Zadávání výkresové dokumentace technologům přípravy výroby

PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE
- Min. SŠ vzdělání technického zaměření (strojní příp. elektro)
- Pokročilá znalost 3D CAD systémů (Solidworks)
- Orientace v technologiích výroby strojních zařízení
- Základní přehled o automatizaci ve strojírenství
- Samostatnost, zájem se odborně rozvíjet

NABÍZÍME
- Zaměstnání u stabilní české společnosti, mezinárodně uznávané ve svém oboru
- Práce na plný úvazek (případně zkrácený úvazek, IČO-dle dohody)
- Částečně flexibilní pracovní doba
- Mzdové ohodnocení odpovídající praxi
- Příspěvek na důchodové spoření
- Jazykové kurzy
- Pravidelné sportovně-společenské akce, nadstandardně přátelský kolektiv

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.), Ing. Marie Netušilová, atg@atg.cz,, +420 273 037 611