Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior vývojář aplikací

referenční číslo: 12224 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Umíte programovat v jazyku JAVA nebo C/C++? Chcete profesně i finančné růst a být součástí velmi zajímavého nadnárodního projektu? Pak čtete správný inzerát Neváhejte ani minutu a zašlete nám Vaše CV.

Náplň práce

  • Vývoj interního dohledového informačního systému
  • Implementace hotového řešení
  • Komunikace a koordinace s klientem
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme:

  • Základní zkušenosti vývojem v JAVA nebo C++
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Znalost některého verzovacího systému
  • Angličtina na základní kumunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Práci na jedinečném HI-TECH projektu
  • Možnost cestovat do zajímavých destinací
  • Stravenky, karta na MHD, penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené, mobil a notebook k osobnímu užití
  • Hrazená doprava, flexibilní pracovní doba a neformální pracovní prostředí

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha