Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior programátor C++

referenční číslo: 12093 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Právě jsi dostudoval a jsi juniorem ve světě programování? Rád bys nastartoval svou profesní kariéru v IT sféře? Chceš se aktivně podílet na významných a prestižních projektech?

Pak je tato nabídka pro Tebe ta pravá.

JUNIOR PROGRMÁTOR C++

Náplň práce

  • Programování v jazyce C++
  • Spolupráce na testování aplikací a konceptu řešení
  • Samostatnost i kooperace na projektech
  • Komunikace ve společnosti i s klienty
  • Práce s technickou dokumentací (i v AJ)

Požadujeme:

  • Znalost jazyka C++ (min. bakalářská/diplomová práce)
  • Zkušenosti s relačními databázemi (MSSQL, Oracle, atp.)
  • Základní znalost AJ (technická dokumentace)
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Výhodou znalost dalšího programovacího jazyka

Nabízíme:

  • Motivační platové ohodnocení s možností růstu
  • Dovolená 5 týdnů ( možnost zvýšení dle odpracovaných let)
  • Jazykové kurzy, odborné certifikace, profesní vzdělávání
  • Obědy přímo na pracoviště / stravenky
  • Pružná pracovní doba a možnost home office
  • Občerstveni na pracovišti (pitný režim, čerstvé ovoce, zelenina)
  • Práce v příjemném prostředí, nejmodernější technologie

Místo výkonu práce: Štípa u Zlína / Olomouc

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha