Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Koordinátor projektů

referenční číslo: 11302 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Podílel/a jste se někdy na řízení projektů ve výrobě? Máte vysokoškolské vzdělání technického směru a domluvíte se anglicky? Hledáte práci v Plzeňském kraji, kde budete moci uplatnit své komunikační a organizační dovednosti? Pak jste ideální kandidát

Mezinárodní, rozvíjející se společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ (27 - 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Podílení se na řízení projektů
  • Delegování úkolů a reporting v rámci týmu
  • Zprcování časového a finančního harmonogramu
  • Sledování průběhu projektů
  • Jednání s dodavateli a zákazníky
  • Spolupráce s dalšími úseky společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Orientaci v oblasti projektového řízení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Systematičnost a organizační schopnosti
  • Komunikativnost a samostatnost

Nabízíme:

  • Kreativní práci v mezinárodním prostředí
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha