Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DP WORK s.r.o.

Lakýrníci automobilů a jiných vozidel

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11434160763 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Místo výkonu práce: Iveco Czech Republic a.s., Dobrovského č.p. 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
Budete se podílet na výrobě autobusů - povrchové úpravě čištěním a odmašťováním ploch, ochraně ploch pastou, páskou před nátěrem a stříkáním; úpravě tvarově jednoduchých součástí máčením, stříkáním a natíráním; stříkání nápisů; přípravě tmelu na běžné tmelení a jiné.
POŽADUJEME: SOU - obor lakýrník, lakýrnické práce a příbuzné obory, spolehlivost, fyzická zdatnost
NABÍZÍME: dovolená 25 dní/rok, ubytování s příspěvkem, výhodné telefonní tarify, zřízení bankovního účtu u KB
V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE:
Svatošová Veronika Mgr., tel.: 463 035 456, e-mail: veronika.svatosova@dpwork.cz nebo osobně: Vraclavská 200 Vysoké Mýto (8 - 16 h)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

DP WORK s.r.o., Mgr. Veronika Svatošová, veronika.svatosova@dpwork.cz, +420 463 035 456