Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mepap s.r.o.

Technici provozu informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11438660787 | aktuálnost: 17. 11. 2016

SERVISNÍ TECHNIK - UPŘEDNOSTNÍME OZP (invalidy)
Požadujeme:
Přehled v IT oboru, zejména opravy tiskáren, mob.telefonů, PC a notebooků.
Znalost montáže PC a komponent, instalace OS.
Základní znalost MS Office.
Základy AJ.
Řidičský průkaz sk.B.
Náplň práce:
Servis tiskáren, kopírek, vč.instalací u zákazníka
Kompletace a servis PC
Řešení specifických HW a SW problémů
Plat od 10 000,-Kč + osobní ohodnocení
Životopis s kontaktními údaji a dokladem o vzdělání a příp. invaliditě zasílejte pouze na uvedený e-mail.

NA ODPOVĚDI NESPLŇUJÍCÍ PODMÍNKY NEBUDE REAGOVÁNO !!!!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 10 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

Mepap s.r.o., Kontakt, mepap@mepap.cz