Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KOVONA a.s.

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11532510712 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Náplň práce: Personalista - nábor nových zaměstnanců. Vyřizuje nástupy, výstupy a přestupy zaměstnanců. Správa osobních složek a archivu, docházkového systému ANET a zaměstnaneckých benefitů. Zajišťuje periodická školení.
Pokladní - vedení pokladny, zodpovědnost za svěřenou hotovost.
Asistenční činnost - zajišťuje chod sekretariátu majitele společnosti a ředitele závodu, zodpovídá za příchozí a odchozí poštu.
Požadujeme: Znalost Zákoníku práce, komunikativní znalost AJ nebo NJ, znalost IS SAP nebo docházkového systému ANET výhodou. Ekonomické vzdělání výhodou. Dobré organizační schopnosti, příjemné vystupování. Vhodné pro absolventy.
Nabízíme : Stabilní zaměstnání největšího výrobce kovového nábytku v ČR, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, na očkování proti chřipce, kulturu a sport. Příspěvek na penzijní a životní pojištění.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail