Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

NEJČI nábytek s.r.o.

Grafici a výtvarníci v multimédiích

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10981610755 | aktuálnost: 14. 7. 2016

SŠ, praxe min. 1 rok, dobrá znalost programu Adobe Photoshop, Illustrátor, CorelDraw, povědomí o HTML, tvorba vizuální identity firmy, grafická podpora a řešení požadavků obchodního a marketingového úseku, zpracování produktových fotografií, příprava podkladů pro webovou a tištěnou prezentaci, tvorba letáků, katalogů, billboardů, produktových listů, plakátů, vizitek..., komunikace s obchodními partnery, předtisková příprava, komunikace s tiskárnou, aktivní přístup, kreativita, samostatnost, smysl pro detail.
Mzda 20 000 Kč - 24 000 Kč, plný úvazek, jednosměnný provoz, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Kapusňák Roman, e-mail: roman.kapusnak@nejcinabytek.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Grafika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail