Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR

Doplňování zboží ve velkoobchodě - 95 Kč/hod., volba směn

referenční číslo: 6418 | aktuálnost: 4. 12. 2016

Pro nejúspěšnější velkoobchod v České republice hledáme šikovné brigádníky na doplňování zboží v různých úsecích obchodu. Velkou výhodou, avšak ne jedinou, je flexibilita při plánování směn. Vzhledem k možnosti volby směn je tato brigáda vhodná pro široké spektrum uchazečů - studenty, vitální důchodce, maminky na MD/RD, uchazeče z evidence ÚP nebo jako vhodný přivýdělek na Vánoce k Vašemu stávajícímu zaměstnání. Na výběr jsou ranní, odpolední a noční směny. Dalším benefitem této brigády je možnost zvýhodněného stravování (cena menu pod 30 Kč). Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- doplňování zboží
- komunikace se zákazníky
- úklid oddělení

Požadujeme:

- minimální věk 18 let
- platný potravinářský průkaz
- spolehlivost, pracovitost

Nabízíme:

- možnost dlouhodobé spolupráce
- mzdu 95 Kč/hod.
- dotované stravování (polévka 3,63 Kč, menu 27,83 Kč)
- příjemné pracovní prostředí
- rozmanitou práci ve známém velkoobchodě
- smlouvu na dohodu o pracovní činnosti
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Velká Bystřice

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail