Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista kontroly

referenční číslo: 12347 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Jste čerstvým absolventem střední školy se zaměřením na elektro?
Hledáte stabilní zaměstnání a vlastníte vyhlášku číslo 50/78 Sb.?

Pak napište

Mezinárodní výrobní společnost příjme do svých řad novou posilu na pozici: SPECIALISTA KONTROLY

Náplň práce

  • Kontrola finálních výrobků
  • Používání měřidel
  • Spolupráce při zjišťování vad
  • Posuzování reklamací

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání v elektro oboru
  • Vyhlášku číslo 50/78 Sb. §5
  • Praxi na obdobné pozici – VÝHODOU
  • Samostatnost, spolehlivost a komunikativnost

Nabízíme:

  • Zázemí moderní společnosti
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek a zajištění stravování zaměstnancům ve všech směnách
  • Odborná školení
  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Mzda: 16 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha