Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SIMIX HR s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti personální

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11449980784 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Místo výkonu práce Pardubice, Hradec Králové, Nymburk, Kolín, Poděbrady.
Pracovní doba od 8:00 do 16:00

Pracovní náplň: odpovědnost za řízení středisek v rámci personální agentury, stanovení koncepce rozvoje divize a odpovědnost za sestavení obchodního plánu a splnění stanovených cílů, příprava náborové a rozvojové strategie, vytváření organizačních struktur, procesní kontrola, přijímání opatření k zajištění funkčnosti systému, reporting.

Požadujeme: praxe min. 5 let v manažerské pozici výrobní společnosti, ochota cestovat, mobilita po celé ČR, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost,

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, motivační finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí - moderní a příjemná kancelář, prémie dle hospodaření firmy, zajímavou, různorodou a dynamickou práci v jedné z nejúspěšnějších personálních agentur ve Východních Čechách, prémie a 13.plat

Nejdříve zasílat životopisy na uvedený e-mail. Pokud Vás do 3 týdnu od zaslání životopisu nebudeme kontaktovat byl vybrán jiný uchazeč.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail