Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Jednoduché balení módy a doplňků - až 107 Kč/hod.

referenční číslo: 7683 | aktuálnost: 15. 1. 2017

Pro známý internetový obchod s oblečením přijmeme pracovité a spolehlivé brigádníky na balení objednávek se zbožím. Brigáda není fyzicky náročná, je vhodná pro muže i ženy. Místo výkonu práce: Říčany u Prahy.

Brigáda nabízí možnost volby směn, na výběr jsou ranní i odpolední, od pondělí do pátku a víkendové celodenní (ranní 7:00-15:00, odpolední 14:30-22:30 hodin, sobota-neděle (8:00-20:00).

Požadujeme:

- spolehlivost, pracovitost
- časovou flexibilitu

Nabízíme:

- mzdu až 107 Kč/hod. (základní mzda 102 Kč/hod. výkonnostní příplatek až 5 Kč)
- možnost týdenní výplaty mzdy, případně pravidlenou měsíční výplatu
- spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
- čisté, nové a příjemné pracovní prostředí
- dlouhodobou spolupráci

Místo pracoviště: Říčany

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Kontrakt

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail