Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer údržby s AJ

referenční číslo: 8965 | aktuálnost: 7. 12. 2016

Jste člověkem se zkušenostmi s vedením údržby strojního parku výrobní firmy? Máte víceletou paxi v údržbě, že se nenecháte podřízenými utáhnout na vařené nudli?

Pokud navíc ovládáte AJ, pak splňujete požadavky pro výkon této důležité pozice Účastněte se výběrového řízení na pozici:

MANAŽER ÚDRŽBY s AJ

Náplň práce

  • Vedení oddělení údržby strojního parku, koordinace činnosti údržbářů
  • Zajištění oprav a preventivních opatření pro strojní vybavení po stránce mechanické, elektro, pneumatické a hydraulické
  • Dohled nad vybaveností výroby a údržby – měřicí přístroje, nářadí; hledání cest pro zlepšení práce na úseku údržby
  • Zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce a zásad ochrany životního prostředí

Požadujeme:

  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • Praxi ve vedení údržby či jako senior údržbář
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (denní komunikace se zahraničními nadřízenými)
  • Osobnost přirozeného vůdce s velmi dobrými komunikativními vlastnosti a lidským přístupem ve vedení lidí

Nabízíme:

  • Důležité pracovní postavení v rámci mezinárodní firmy
  • Systém benefitů podle schopností a zařazení pracovníka
  • Jazykové a odborné vzdělávání v rámci firmy
  • Dotované stravování
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha