Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Divadlo Šumperk, s.r.o.

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11467320795 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Zástup za rodičovskou dovolenou.
Náplň práce: ekonomický provoz divadla, personalistika, fakturace, zpracovávání smluv (DPP, DPČ, umělecké smlouvy, nájemní smlouvy,..), spolupráce s organizacemi zastupující autory, českým statistickým úřadem, orgány města, příprava podkladů k žádostem o dotace, kontrola čerpání a jejich vyúčtování, správa datové schránky, práce v účetním softwaru Pohoda a programu Ticketportal.
Požadavky: znalost zákona č. 262/2006 Sb., Zákoník práce; znalost zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník; znalost zákona č. 121/2000 Sb., Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů; znalost zákona č. 134/2016 Sb., Zákon o zadávání veřejných zakázek; praxe na obdobné pozici min. 3 roky; dobrá orientace v ekonomické oblasti; vysokoškolské ekonomické vzdělání, nebo středoškolské vzdělání (výhodou obor podniková ekonomie) s prokazatelnou praxí min. 5 let na obdobné pozici, organizační schopnosti, uživatelská znalost práce na PC, velmi dobré komunikační schopnosti, znalost programu Pohoda. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.
Zasílat: strukturovaný životopis + motivační dopis.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 200 - 18 200 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha