Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Ředitel obchodu ve strojírenství

referenční číslo: 13446 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Jste zkušený obchodní manažer ve strojírenství, který hledá novou výzvu? Máte zájem o novou pozici, kde si zanalyzujete aktuální stav a navrhnete obchodní strategii, pro kterou nadchnete i podřízené obchodníky?

ŘEDITEL OBCHODU ve STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • tvorba obchodní a marketingové strategie
  • zodpovědnost za obchodní výsledky závodu
  • rozvoj spolupráce se stávajícími obchodními partnery
  • vyhledání nových do budoucna klíčových, obchodních příležitostí
  • reporting managementu

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské strojírenské vzdělání
  • praxi na seniorské obchodní pozici ve strojírenství
  • znalost anglického jazyka na úrovni obchodních jednání
  • praxi s vedením obchodního týmu
  • vyzrálou osobnost

Nabízíme:

  • pracovní pozici ve vrcholovém managementu
  • bonusy k manažerské fixní mzdě
  • služební vůz
  • poukázky na relax
  • příspěvek na pojištění
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Region: Olomoucký kraj

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha