Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí oddělení kvality

referenční číslo: 11361 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření?Patří mezi Vaše nasbírané zkušenosti také vedení lidí? Nemáte problém plynně komunikovat v angličtině?
Pak jste s největší pravděpodobností člověk, kterého hledáme
Výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu Vás ráda příjme do svých řad na pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Náplň práce

  • vedení oddělení kvality
  • příprava a účast na auditech
  • řízení procesu kvality napříč celou výrobou
  • spolupráce na snižování nákladů
  • řešení interních kvalitativních problémů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • znalost norem ISO, TS, VDA
  • zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování, stravenky
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha