Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti prodeje hutního materiálu, sídlícího v Černé za Bory, hledáme pracovníky na pozici skladník/jeřábník. Pracovní náplň: - přeprava hutního materiálu, nakládka, vykládka, zaskladnění - práce se zdvihacími stroji - obsluha mostového jeřábu s dálkovým ovládáním a magnety. Práce je na směny 6-14, 14-22, 22-6 hodin.

Skladník, jeřábník - mzda až 18.000 Kč/měsíc

referenční číslo: 5970 | aktuálnost: 28. 8. 2016

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti prodeje hutního materiálu, sídlícího v Černé za Bory, hledáme pracovníky na pozici skladník/jeřábník. Náplní práce je přeprava hutního materiálu, nakládka, vykládka, naskladnění, práce se zdvihacími stroji a po zaučení obsluha mostového jeřábu s dálkovým ovládáním a magnety. Práce probíhá v třísměnném provozu s docházkou převážně na ranní a odpolední směny. Nabízíme Vám různorodou pracovní náplň možnost získání, či prohloubení Vaši kvalifikace, zajímavou mzdu, kterou vyplácíme pravidelně a samozřejmě stravenky od prvního dne. Nástup je možný ihned.

Požadujeme:

- zodpovědný přístup k práci
- spolehlivost

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti
- odborné zaškolení, zvýšení kvalifikace
- mzdu až 18.000 Kč/měs. (nástupní mzda 16.000 Kč prémie až 10 % z průměrné mzdy nadstandardní příplatky ke mzdě)
- stravenky od 1. dne nástupu
- dobrou dostupnost pracoviště
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail