Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

HR konzultant

referenční číslo: 9902 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti personalistiky? Máte kladný vztah k elektrotechnice? Ovládáte anglický nebo německý jazyk a chcete se podílet na úspěchu největší české personální agentury? Pak hledáme právě Vás

Pro rozšíření našeho týmu v Brně hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici:

HR KONZULTANT

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání kandidátů na pracovní pozice
  • tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • vedení a příprava pohovorů s kandidáty
  • účast na pohovorech ve firmách
  • administrativní činnosti spojené s výkonem pozice
  • poskytování pravidelného reportingu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni - výhodou
  • předchozí zkušenosti s náborem - výhodou
  • kladný vztah k PC a telefonu, znalost MS Office
  • silné komunikační schopnosti a samostatnost
  • schopnost pracovat pod tlakem
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • stabilní zázemí největší české personální agentury
  • motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • reálnou možnost profesního růstu
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, sick days
  • zaškolení a firemní vzdělávání
  • práci v přátelském kolektivu
  • místo výkonu práce: Brno

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha