Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer vývoje

referenční číslo: 11224 | aktuálnost: 20. 11. 2016

Máte zkušenost na vedoucí pozici? Orientujete se v IT oboru? Domluvíte se dobře anglicky?
Pokud ano, jste to vy, koho hledáme
Máte možnost podílet se na úspěchu společnosti, která vyvíjí aplikace pro miliony uživatelů. Pomůžeme Vám nastartovat Vaši kariéru správným směrem

Náplň práce

  • Řízení rozvoje zásadních SW systémů
  • Dohled nad implementací kvalitních procesů a standartů
  • Vedení a motivace týmu architektů a developerů
  • Spolupráce s QA a projektovým managementem
  • Sestavení zkušeného týmu, zodpovědnost za nábor nových členů

Požadujeme:

  • 2 roky zkušeností s vedením týmu
  • Skvělou dovednost komunikace a organizace
  • Schopnost řešit problémy a kritického myšlení
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s projektovým managementem je výhodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, 4 sickdays
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Roční bonus vztahující se k výkonu společnosti
  • Plně hrazené obědy, občerstvení na pracovišti
  • Mobilní tarif hrazený společností (i pro členy rodiny)
  • Produkty společnosti zdarma
  • Místo pracoviště: Olomoucký kraj

Mzda: 60 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - prodej a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha