Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Pomocné práce ve skladu - až 85 Kč/hod.

referenční číslo: 5890 | aktuálnost: 7. 1. 2017

Pro našeho významného klienta – přepravní a logistickou společnost – hledáme šikovné brigádníky/ce na pomocné práce ve skladu. Brigáda se vykonává ve dvousměnném provozu (ranní směna 5:55 – 13:55, odpolední směna 13:55 – 21:55), přičemž je požadovaná pravidelná docházka minimálně 3x týdně.

Místo výkonu práce se nachází v CTParku Brno-Jih (nedaleko brněnského letiště) a je dobře dostupné z centra Brna prostřednictvím přímé linky MHD. Mzdové ohodnocení brigády je 80 Kč/hod. s možnou variabilní složkou 5 Kč/hod. pro spolehlivé brigádníky. Náplní práce jsou různé pomocné práce ve skladu jako lepení a etiketování zboží a především práce se skenerem. Brigáda je vhodná pro muže i ženy.

Požadujeme:

- Věk minimálně 18 let
- Čistý trestní rejstřík
- Docházku alespoň 3 dny v týdny

Nabízíme:

- Mzdu 80 Kč/hod. 5 Kč/hod. bonus v případě spolehlivosti
- Možnost spolupráce i na jiných brigádách
- Pravidelný výplatní termín
- Příjemný pracovní kolektiv
- Dobrá dostupnost do místa výkonu práce

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail