Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodník – polsko

referenční číslo: 12248 | aktuálnost: 24. 10. 2016

Jste rádi pány svého času a chcete pracovat v perspektivní společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Máte obchodní zkušenosti v oblasti strojírenství? Dokážete komunikovat v polském a anglickém jazyce? Pak čtěte dále

Česká strojírenská společnost se stabilním postavením na trhu hledá nového zaměstnance na pozici:

OBCHODNÍK – POLSKO (fix od 40.000,- Kč + provize)

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vedení obchodních jednání a vyjednávání obchodních podmínek
  • Služební cesty k zákazníkům (region Polsko)
  • Pravidelný reporting, spolupráce s ostatními odděleními
  • Analýza trhu a vyhodnocování informací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojního zaměření výhodou)
  • Zkušenosti s obchodem v oblasti strojírenství a znalost polského strojírenského trhu
  • Zkušenosti s projektovým řízením zakázky
  • Pokročilou znalost polského a anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Prezentační schopnosti, tah na branku, technické myšlení

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Automobil k soukromým účelům
  • Práce formou home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Odborné vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Místo výkonu práce: ČR, Polsko

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika, Polsko

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha