Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.

Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v oblasti elektronických komunikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11221950759 | aktuálnost: 17. 9. 2016

Místo výkonu práce: Českobratrské náměstí 1321, 29301 Mladá Boleslav 1

Náplň práce:
Zodpovědnost za implementaci telematiky do on-line služeb pro elektroauto
Tvorba konceptu a vyhodnocení realizovatelnosti (vůz – IT infrastruktura)
Kompletní specifikace, odsouhlasení s týmem realizace
Zohlednění specifik jednotlivých trhů
Plánování a sledování integrace jednotlivých služeb
Vytváření a zajištění realizace změnových požadavků
Spolupráce s dodavateli na implementaci svěřených služeb

Požadujeme:
Znalost mobilních aplikací, webových řešení a on-line komunikací
Zkušenosti s elektronikou vozu
Zkušenosti z oblasti IT infrastruktury
Analytické myšlení a systematický přístup k řešení problémů
Anglický jazyk – jednací úroveň (80% komunikace je v anglickém jazyce)
Německý jazyk – pasivní porozumění psanému textu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha