Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Moravskoslezské sdružení Církve adventistů sedmého dne

Všeobecné sestry bez specializace

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11534210734 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Náplň práce: provádění zdravotnických a ošetřovatelských úkonů a vedení dokumentace s tím spojené, individuální plánování péče a vedení IP dokumentace
Požadavky: trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, platné osvědčení o registraci k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, znalost práce na pc, samostatnost, zodpovědnost, pracovní iniciativa, organizační schopnosti, pozitivní vztah ke starým lidem, znalost individuálního plánování výhodou
Výhody: pravidelné čtvrtletní prémie, sleva na stravování v zařízení, příspěvek na ošatné,

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 80 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Moravskoslezské sdružení Církve adventistů sedmého dne, Věra Luptáková, dsefata@gmail.com