Registrace - uchazeč

Heslo musí obsahovat alespoň 8 znaků, velká a malá písmena nebo číslice a speciální znaky.

Předáním (odesláním) osobních údajů poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů, které jsem vyplnil(a) ve formuláři či jinak předal(a) MAFRA, a.s. pro účely použití v rámci serveru JobDNES.cz a s tím související účely definované v dokumentech níže (dále jen „údaje“).

Údaje mohou být zpracovány k účelům spojeným s provozem serveru JobDNES.cz, tedy zejména k poskytování (ať již za úplatu či bez ní) třetím osobám – zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání. Údaje mohou být předávány také dalším účastníkům partnerské sítě pro sdílení databáze životopisů vyhledávajícím uchazeče o zaměstnání za účelem nabídky práce. Podrobnosti o zpracování osobních údajů a jednotlivých účelech jejich zpracování naleznete zde.

Souhlas se zpracováním osobních údajů je udělován na dobu neurčitou a kdykoliv v budoucnu je možné jej odvolat.

Bližší informace o fungování služby najdete v dokumentech Obecné podmínky služby jobDNES.cz pro uživatele, Všeobecné obchodní podmínky MAFRA, a.s. pro inzerci na portálu JobDNES.cz. Obecné zásady nakládání s osobními údaji v MAFRA, a.s. naleznete zde: Zásady nakládání s osobními údaji uživatelů.