RE/MAX Living

RE/MAX Living
U Synagogy 2983
47001  Česká Lípa
Česká republika

Představení společnosti

Pobočku mezinárodní realitní sítě RE/MAX v České Lípě jsme otevřeli v roce 2013 pod názvem RE/MAX Living. Od té doby každým rokem rosteme obratově a rozšiřujeme náš TÝM. Neustále se snažíme jít dopředu, vnímat rychlé změny, které patří k době, ve které žijeme, aplikovat moderní technologie a využívat pokrokové způsoby realitní činnosti, které máme možnost čerpat z rozvinutějších trhů díky systému RE/MAX.

Firemní benefity

  • Auto i pro soukromé účely
  • Firemní akce
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Children-friendly office
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Práce převážně z domova
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Vzdělávací kurzy, školení

Další informace

Jsme hrdí na TÝM, jaký se nám doposud podařilo sestavit. Velmi si vážíme kolegyň a kolegů, kteří se již stali součástí našeho TÝMu, a to nejen proto, že jsou vynikající makléři, ale zejména proto, že jsou skvělí lidé. Lidé, kteří se k nám přidali z nejrůznějších profesí a oborů. Lidé, kteří dnes a denně poskytují klientům kvalitní a komplexní servis, čímž dosahují jejich maximální spokojenosti a věrnosti. Lidé, díky jejichž práci naše kancelář opakovaně získává ocenění kvality „TOP QUALITY kancelář RE/MAX“, udělované na základě zpětné vazby od našich klientů. Jsme posedlí kvalitou. Dbáme na detaily a chceme být precizní.
Každý jednotlivec našeho TÝMu respektuje tyto základní hodnoty definované společností RE/MAX Living: slušnost, pozitivita, loajalita, poctivost, zodpovědnost, pracovitost, spolupráce, férové jednání, spolehlivost, profesionalita, vytrvalost, vnitřní motivace („musíš chtít…“), cílevědomost, ochota vzdělávat se a učit se novým věcem, odolnost.

RE/MAX prodává nemovitosti po celém světě rychle, bezpečně a za nejlepší cenu. A i díky maximální kvalitě péče o své klienty se stal největší realitní společností na světě. Právě tak pracujeme s našimi klienty nejen na Českolipsku, ale v rámci celého Libereckého kraje.
Uvažujete-li o práci realitního makléře, rádi bychom se s Vámi potkali u nezávazného a přátelského rozhovoru. Už při prvním setkání vás seznámíme s objektivní realitou profese realitního makléře a budete tak mít konkrétní představu o tom, co to obnáší, na co a jak byste měli být připraveni. Ozvěte se nám ještě DNES a domluvte si s námi schůzku.

Těšíme se na setkání s Vámi.

www.remaxmakleri.cz