Osobní krize může být Vaší výzvou

Komerční sdělení | 30.10.2018

Vyřešte si svoji osobní krizi cestou dalšího vzdělávání. Jestliže se nacházíte v situaci, kdy potřebuje okořenit svůj pracovní život, který Vás nenaplňuje, jste skeptičtí něco změnit, protože máte dojem, že na sklonku středního věku to již není reálné, tak zcela jistě není potřeba propadat panice, řešení vždy existuje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Osobní krize může být Vaší výzvou

Nenechte si tedy ujet ten pomyslný vlak a přesedněte na jinou kolej, která Vaši krizi přemění na výzvu.

Ten správný start je projekt Vzdělávání praxí, který propojuje zájemce o praxi s firmami a živnostníky napříč celou Českou republikou. Firma, která se chce do projektu zapojit, si vypíše nabídku na některé ze 158 typových pracovních pozic. Podmínkou především je, aby garantovala vhodného mentora, který se bude uchazečovi ve firmě věnovat. Zájemci o praxi se z druhé strany k nabídkám přihlašují také přes projektovou Databázi. K přihlášce musí doložit aktuální životopis a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání. Pokud zájemce spadá do kategorie 50+, nemusí být ani v evidenci Úřadu práce ČR.

Osobní krize může být Vaší výzvou

Jestli stále váháte, můžete se nechat inspirovat příběhem paní Edity (55) z Plzně. Ta absolvovala svoje vzdělávání praxí na pozici Lektor dalšího vzdělávání v organizaci Život bez depresí v celkovém rozsahu 320 hodin. Edita byla posledních pár let v domácnosti a svou každodennost si zpestřila návratem k oboru, z něhož má předchozí pracovní zkušenosti, kdy pracovala jako asistentka lektorů. Náplní jejího vzdělávání praxí byla příprava seminářů zaměřených na témata z osobního rozvoje a pomoc s pořádáním odborných kurzů. Pod vedením mentorky Elišky (61) prohloubila paní Edita svoje znalosti a trávila čas v příjemném pracovním prostředí.

Měli byste zájem dozvědět se o projektu Vzdělávání praxí více? Zavolejte na infolinku projektu 775 881 408 anebo si můžete domluvit individuální konzultaci s některým z regionálních projektových manažerů, jejichž seznam najdete zde - http://www.vzdelavanipraxi.cz/o-projektu/regionalni-kancelare. Další informace také naleznete na www.vzdelavanipraxi.cz, účast v projektu je zcela zdarma!

Projekt „Vzdělávání praxí pro zvýšení zaměstnatelnosti“ realizuje Fond dalšího vzdělávání, státní příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí. Projekt je financován z ESF a státního rozpočtu ČR.