Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor kvality

referenční číslo: 36340 | aktuálnost: 09.06.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

· Pravidelné kontroly kvality · Aktivní spolupráce při řešení neshod ve výrobě, či zákaznických/dodavatelských reklamacích · Spolupráce při snižování zmetkovitosti, reklamací, vratek zboží

Požadujeme

· SOU/SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
· Praxe na obdobné pozici výhodou
· Znalost čtení technických výkresů a základních kontrolních metod, znalost nástrojů kvality
· Spolehlivost, samostatnost, flexibilita,
· Znalost práce s PC, MS Office
· Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

· Zajímavé finanční ohodnocení · 25 dní dovolené, cafeterie, stravenky a mnoho dalšího...
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl