Typ nabídky

Minimální mzda

Laborant/ka

referenční číslo: 35634 | aktuálnost: 11.07.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Laborant/ka

Náplň práce

Nábor do kmene stabilní společnosti.
měření fyzikálních veličin obsluha laboratorních přístrojů a zařízení hodnocení výsledků analýz, měření vzorků příprava, úprava, ukládání a likvidace laboratorních vzorků příprava pomocných roztoků a činidel příprava odměrných a standardních roztoků

Požadujeme

ÚSO v chemickém oboru
praxe v oboru výhodou
ochota pracovat n nepřetržitém provozu - 12hod směny

Nabízíme

5 týdnů dovolené firemní zvýhodněné stravování příspěvek na penzijní připojištění zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky závodní rekreace
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba