Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí logistiky

referenční číslo: 33492 | aktuálnost: 28.03.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

dosažení ekonomických cílů v souladu s plánem tvorba plánu výroby v návaznosti na odvolávky zákazníků + požadavky logistiky koordinace činnosti oddělení logistiky, dispozice a plánování, vstupního skladu, expedice, interní logistiky, odpadového hospodářství řízení interních a zákaznických obalů kapacitní plánování externích výrobních kooperací vedení skladu OOPP správa a údržba manipulační techniky objednávání dopravních služeb podpora svěřených oddělení při zajištění náběhu nových projektů koordinování činnosti revize výsledků pravidelných a mimořádných inventur v rozsahu zodpovědnosti logistiky, vstupního skladu a expedice

Požadujeme

min. SŠ vzdělání
praxi na stejné či obdobné pozici v logistice minimálně 3 roky
znalost NJ, AJ výhodou
znalosti systému XPert
výborné řídící a organizační schopnosti
uživatelskou znalost práce na PC (MS office)
řidičský průkaz sk. B
důraz je kladen na týmovou spolupráci, otevřenou komunikaci, loajálnost a spolehlivost flexibilita, stresuodolnost, rozhodnost, zaměřenost na cíl a proaktivita

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení zaměstnanecké benefity (jazykové kurzy, 25 dní dovolené, unišeky, stravenky, bonus, příspěvek na dopravu) moderní pracovní prostředí zázemí stabilní a prosperující společnosti příležitost účastnit se nových projektů v zahraničí Možnost nástupu: dle dohody
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl