Typ nabídky

Minimální mzda

Technik elektro zařízení

referenční číslo: 20784 | aktuálnost: 21.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte smysluplnou a perspektivní práci, ve které naplno využijete svůj potenciál? Máte vystudovanou SŠ nebo VŠ obor elektro a chcete pracovat v moderním prostředí se špičkovými technologiemi? Budeme moc rádi, když se nám ozvete!

Mezinárodní výrobní a vývojová společnost aktuálně hledá do svého týmů novou posilu na pozici:

TECHNIK ELEKTRO ZAŘÍZENÍ

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřené elektro zařízení
  • Nastavování a testování špičkové technologie
  • Spolupráce na vzniklých překážkách v elektru, softwaru a mechanice
  • Vedení technické dokumentace
  • Práce v čistém prostředí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ obor elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5
  • Porozumění technické dokumentace
  • Úroveň anglického jazyka B1 - výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost a otevřenost novým věcem

Nabízíme

  • Práci v jednosměnném provozu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika