Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář do výroby s nástupním bonusem

referenční číslo: 23725 | aktuálnost: 12.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte pracovní zkušenosti na pozici elektrikáře ve výrobní společnosti? Chcete si za svou kvalitně odvedenou práci vydělat?
Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí společnosti, která si svých zaměstnanců váží!

Náplň práce

  • Péče o technický stav, seřízení a funkčnost elektrických zařízení (silno i slaboproudých)
  • Tvorba podkladů pro dodávky elektrické energie
  • Práce s technickou dokumentací
  • Zabezpečování revize elektro

Požadujeme

  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu bez víkendů
  • Minimálně vyučení v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku 50, par. alespoň 5
  • Zkušenost s PLC systémy

Nabízíme

  • Náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč
  • Závodní stravování
  • Moderní pracovní prostředí
  • Pro pracovníky, kteří jsou ve společnosti minimálně 1 rok - roční docházkový bonus 20.000 Kč a příspěvek na spoření

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika