Typ nabídky

Minimální mzda

Pracant do výroby - nástupní bonus 14.000 Kč

referenční číslo: 21786 | aktuálnost: 01.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi ve výrobě nebo jste absolventem či absolventkou technického oboru? Chcete práci ve společnosti, kde budete moci růst i na vyšší pozice? Hledáme novou posilu se zkušeností z výroby, či zkušeností s obsluhou VZV. V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Budu se těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

  • Obsluha jednoduchých strojů
  • Různorodá manuální činnost
  • Pochůzky po areálu společnosti

Požadujeme

  • SOU ideálně technického směru
  • Praxi z výroby - velká výhoda
  • Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny

Nabízíme

  • Plat 25-27.000 Kč + Nástupní bonus 14.000 kč
  • Čtvrtletní prémie
  • 5 týdnů dovolenou
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na Vaši rekreaci i tábory Vašich dětí
  • Možnost bezúročné půjčky
  • Dotované zdravotní stravování
  • A mnoho dalších benefitů
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Lokalita práce: kousek od Roudnice nad Labem

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba